Hakkımızda

Antalya içerisinde güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti için kurulmuş olan firmamız 2018 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız gece gündüz fark etmeden şehir içi ulaşım için yolcularına hizmet vermektedir. Antalya ili içerisinde şehrin her noktasına firmamızın araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız Antalya ili içerisinde şehir içi ulaşımda en uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

 

Firmamızın araçlarını yalnızca günlük seyahatler için değil özel günlerde yapacağınız organizasyonlarınız için de çağırabilirsiniz. Her türlü organizasyonda, özel ve mutlu günlerinizde çalışan kadromuz sizlere eşlik etmekten gurur duyar.

 

Şehir içi ulaşımda günlük kısa mesafe gezileriniz için veya ilçeler arasında yapacağınız geziler için Antalya Korsan Taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Antalya içerisinde özellikle tatil amaçlı gelen yerli turist müşterilerimiz için havaalanı-otel arası taşımacılık hizmeti de sunmaktayız.

Uygun Fiyatlı Korsan Taksi

Korsan Taksiler diğer ulaşım seçeneklerine nazaran daha uygun fiyatlı olarak hizmet vermektedir. Uzak veya yakın mesafe fark etmeksizin her türlü gezileriniz için en uygun fiyatlı özel ulaşım için korsan taksileri tercih edebilirsiniz.

 

Korsan Taksiler diğer ulaşım seçeneklerine kıyasla çok büyük bir indirim sağlamaktadır. Korsan taksiler bütçe dostu olarak çalışırlar. Ancak fiyat tarifesi gidilecek mesafeye göre değiştiğinden en doğru ve net bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Korsan Taksi Avantajları

Korsan Taksi ile yolculuk yapmak oldukça rahat bir ulaşım seçeneğidir. Yolcularına en güvenli ve kaliteli hizmeti veren firmamız vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Korsan taksi ile gideceğiniz her türlü noktaya en kısa sürede ulaşırsınız. Toplu taşımalara oranla zamandan tasarruf sağlamanıza yarar. Diğer taksilere nazaran ise daha ekonomiktir. Korsan taksiler ile yolculuk yapmak yolcuları ekonomik açıdan tasarrufa sokar.

 

Korsan taksiler ile özel şoförler aracılığı ile yolculuk yapacağınız için son derece konforlu şekilde seyahat edeceksiniz. Araç içerisinde her türlü rahatlığı sizlere sağlattıracak şoförlerimiz aynı zamanda samimi ve güler yüzlü hizmetleriyle sizi rahat ettirecektir.

Misyon ve Vizyonumuz

vipantalyakorsantaksi.com olarak firmamız tecrübeli şoförlerden oluşmaktadır. Yolcuların can güvenliği açısından tecrübeli şoförlerle yolculuk yapmak önemlidir. Yolcu taşımanın can taşıma olduğu bilincinde olan çalışanlarımız ile maksimum konforu sizler için sağlamaktadır.

 

Antalya yaz aylarında oldukça kalabalık olan ve mevsimsel anlamda nüfus değişimi en çok olan ildir. Bu hareketli nüfusun ulaşım ihtiyacını karşılamak için kurulan firmamız aynı zamanda maksimum verimi yolcularına sağlamaktadır. En uzun yolları bile tecrübeli ve güvenli sürüş teknikleri ile süre olarak kısaltmakta ve müşterilerine günün her saati yani 7/24 hizmet vermektedir.

 

Yalnızca günlük geziler için değil aynı zamanda turizm amaçlı veya özel gün organizasyonlarında da müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli araçları ve tecrübeli çalışan kadrosu ile vipantalyakorsantaksi.com firmamız 2018 yılında kurulmuş olup bundan sonra da Antalya halkına ve gelen turistlere hizmet vermeye devam edecektir.