Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Taksi istemek için WHATSAPP'dan yazmanız yeterli. Sesli arama (Telefonda görüşme sağlamıyoruz. Sadece WHATSAPP Mesaj)


Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Korkuteli Korsan Taksi

 Korkuteli’nden deniz kıyısı olan yerlere gitmek için Korkuteli korsan taksi hizmetini tercih edebilirsiniz. Ucuz ve konforlu bir yolculuk için firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde Korkuteli ilçesi içerisinde günlük ulaşım ihtiyacınızı karşılamak için de Korkuteli korsan taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Neden Korkuteli Korsan Taksiyi Tercih Etmelisiniz?

Korkuteli İlçesinin ulaşım ihtiyacının bir kısmını Korkuteli korsan taksiler sağlamaktadır. Çok uygun fiyata hizmet veren korsan taksiler aynı zamanda yolcularına oldukça kaliteli hizmet de sunmaktadır. Korkuteli Antalya’nın dağlık ve engebeli bölgelerinden birisidir. Zorlu arazi koşullarında ise tecrübeli şoförlerden korsan taksi hizmeti almak oldukça gereklidir.

Korkuteli Korsan Taksi Araçları (Binek-VİP)

Korkuteli korsan taksi firması olarak siz değerli yolcularımızın her türlü ihtiyacı için uygun araç tahsisi yapabiliyoruz. Günlük ve kısa mesafeli ulaşım için binek taksileri sizin hizmetinize sunarken daha kalabalık gruplar için büyük araçlarımız mevcuttur. Yine turistik amaçlı veya gece kulüplerine giderken VİP araçlarımızı sizlerin hizmetine tahsis ediyoruz. Yolculuğunuzun şekline göre firmamızı bilgilendirirseniz sizler için en uygun aracı göndererek seyahatinizi gerçekleştiriyoruz.

Korkuteli Korsan Taksi Ücret Hesaplama

Korkuteli korsan taksi fiyatları elbette ticari taksilere nazaran çok daha düşük fiyatlıdır. Antalya ili içerisinde özel araçlar yolculuk yapma hissini sizlere yaşatırken aynı zamanda cebinizi de yormaz. Son derece ekonomik olarak korsan taksilerle yolculuk yapabilirsiniz. Korsan taksi ücret hesaplama gideceğiniz mesafenin uzunluğuna göre değişecektir. Bu konuda net bilgi almak için lütfen bizleri arayın. Bulunduğunuz ve gitmek istediğiniz konumu belirterek korsan taksi fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Korkuteli Korsan Taksi Havaalanı Transfer

Antalya Korkuteli ilçesinden havaalanına ulaşım(Transfer) sağlamak için korsan taksi çağırabilirsiniz. 7/24 çalışan araçlarımız uçak saatiniz kaç olursa olsun sizi dilediğiniz saatte havaalanına götürecektir. Korkuteli ile Antalya havaalanı mesafesi yaklaşık olarak 62 km’dir ve ortalama 1 saat yolculuk gerektirir. Tecrübeli şoförlerimiz sayesinde oldukça hızlı bir şekilde bu yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Korkuteli Korsan Taksi Abone

Antalya Korkuteli korsan taksi firmamızın daimî müşterileri bulunmaktadır. Müşterilerimiz firmamızın kaliteli ve ucuz hizmetinden son derece memnundur. Sürekli olarak hizmet alan yolcularımız firmamızın son derece güvenilir olduğunu doğrulamaktadır. Siz de korsan taksi hizmeti almak için gönül rahatlığıyla bizlere başvurabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Antalya ilinin birçok ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Korkuteli içerisinde de korsan taksi faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Firmamız son yıllarda Korkuteli içerisinde başarılı bir şekilde işini yapmaktadır. Müşterilerin son derece memnun kaldığı firmamız her zaman müşteri memnuniyeti için çalışır. 7/24 kesintisiz olarak hizmet veren Antalya Korsan Taksi firmamız ucuz fiyata çalışmaktadır. Ekonomik olmasına rağmen kaliteden ödün vermeden yolcuların konforunu maksimum düzeyde tutarak çalışmaktadır.

Korkuteli Korsan Taksi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya - Korkuteli arası korsan taksi hizmetimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya korkuteli arası ortalama 62 km dir. Bu durumda 62 * 8 = 500 tl dir. Ancak bu fiyata firmamız olarak hatırı sayılır bir indirim yapıyoruz.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız