Kullanım Koşulları & Şartlar

vipantalyakorsantaksi.com web sitemiz yasal sınırlar çerçevesinde 2018 yılında kurulmuştur. Web sitemiz firmamızın faaliyetlerini tanıtım amaçlı olarak kullanılmıştır. Antalya Korsan Taksi hizmeti veren firmamıza vatandaşların en kısa yoldan ulaşması amacıyla bu web sitesi kurulmuştur.

 

Web sitemizin hizmet ve içeriğinde bulunan bilgiler vatandaşların iletişim kurmasını sağlamaya yöneliktir. Sitede yer alan bilgiler Antalya ili içerisinde korsan taksi faaliyetleri hakkındadır. Hukuk düzeninin belirlediği sınırlar içerisinde hizmet veren ve yayın yapan sitemiz yasadışı hiçbir paylaşım yapmamaktadır.

 

Kullanıcıların arama motorlarında en kısa yoldan firmamıza ulaşabilmeleri amacıyla iletişim bilgileri paylaşılmaktadır.

 

Kullanım koşulları metninde sitenin kullanım şekli ve amacı belirtilmiştir. İşbu metin tek taraflı olarak vipantalyakorsantaksi.com adresi tarafından yayınlanmaktadır. Kullanıcılar web siteye giriş yaptıklarında kullanım koşullarını ve şartları kabul etmiş sayılırlar.

Genel Kullanım Koşulları

Site içerisinde yazan bilgiler kesinlik taşımamaktadır. Güncel hayat koşullarına uygun olarak her zaman uyarlanabilirler.

 

Web sitede bulunan içerikleri değiştirme yetkisi vipantalyakorsantaksi.com adresinde saklı tutulmaktadır. Site yayın yapma mecburiyetinde değildir. Belli süre yayın yapılmadığında hukuki sorumluluk vipantalyakorsantaksi.com adresine ait değildir.

 

Web sitesinde yazan bilgiler harita niteliği oluşturmaz. Yalnıza Antalya bölgesinin karayolları ve coğrafi konumu hakkında kullanıcıları fikir sahibi yapar. Gerekli araştırmaları yapmak kullanıcıların yükümlülüğü altındadır.

 

Sitede yer alan bilgiler yolcular için fikir sahibi olma niteliğindedir. Herhangi bir zorlama kastı bulunmamaktadır.

 

vipantalyakorsantaksi.com adresinde herhangi bir ürün satışı veya ticari faaliyet yapılmamaktadır. Site müşteriler ile firma arasında köprü görevi görmesi amacıyla kurulmuştur.

 

Kullanım koşullarının her bir maddesi ayrı ayrı değerlendirmeye tabidir. Herhangi birisinde yapılan değişiklik veya maddenin kaldırılması diğer maddeleri etkilemez.

 

Kullanıcılar bu web sitesindeki bilgileri yasadışı faaliyetler için kullanmamayı kabul ve taahhüt ederler.

 

vipantalyakorsantaksi.com adresi haksız rekabete karşıdır. Haksız rekabet oluşturacak herhangi bir paylaşım yapmaz. Ticaret hukukunun kurallarına uygun davranır.

 

Web sitesi virüs saldırılarına karşı korunmaktadır ancak web siteden indirdikleri bir dosya için kullanıcıların cihazlarına virüs bulaştığı takdirde web sitesi bundan dolayı sorumlu olmadığını beyan eder.

 

Bu sitenin içerikleri özgün metinlerden oluşmaktadır ve telif hakları saklı tutulmaktadır.

 

Web sitenin içerikleri 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu düzenlemeleri ile korunma altındadır. Herhangi bir hak ihlali karşısında web sitesi hukuki yollardan haklarını arayacağını bildirir.

 

vipantalyakorsantaksi.com sitesinin içerikleri özgündür ve sitenin izni olmadan kopyalanamaz, paylaşılamaz ve çoğaltılamaz. Özgün içerikler üreten site alıntı ve kopya paylaşımlar yapmaz.

 

Sitenin tasarımında kullanılan logo ve sembollerin de telif hakkı saklıdır. Sitenin izni olmadan üçüncü bir kimse tarafından kullanılamaz.