Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Taksi istemek için WHATSAPP'dan yazmanız yeterli. Sesli arama (Telefonda görüşme sağlamıyoruz. Sadece WHATSAPP Mesaj)


Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Antalya Varsak Korsan Taksi

Varsak Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı bir mahalledir. Şehir merkezine ve denize yakın olan bu küçük beldenin nüfus yoğunluğu fazladır. Coğrafi konumu itibari ile avantajlı olan Varsak için belde içerisinde veya diğer mesafeler için her zaman Varsak korsan taksi uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Antalya’nın turistik mekanlarından biri olan Düden şelalesi Varsak beldesindedir. Şelaleye ulaşım için varsak korsan taksi imkanından yararlanabilirsiniz. 7/24 çalışan araçlarımız siz değerli yolcularımız için en uygun fiyatlı ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Neden Varsak Korsan Taksi İçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Varsak beldesi içerisinde hızlı ve etkili ulaşım için Varsak Korsan Taksi hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Samimi ve işini seven personeli sayesinde kendinizi özel aracınızla yolculuk yapıyor gibi hissedersiniz. Varsak Antalya’nın turistik bölgelerine yakın olduğu için korsan taksi sayesinde düşük bir ücretle dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Firmamız ile hem uzak hem yakın mesafeler oldukça ekonomiktir. Hızlı ve kolay ulaşımın keyfini çıkarın.

Varsak Korsan Taksi Abone Müşterilerimizden Birisi Olun!

Varsak korsan taksi hizmetlerinden sürekli olarak yararlanmak için firmamıza abone olabilirsiniz. Dilediğiniz an bize ulaşarak istediğiniz yere gidebilirsiniz. Varsak bölgesi içerisinde firmamızın daimî yolcusu olan müşterilerimiz bulunmaktadır. Son derece memnun olan yolcularımız her zaman referans olmaktadır.

Varsak Korsan Taksi Araçlar Binek-VİP

Varsak korsan taksi olarak firmamız sizlerin talep ve isteklerine göre farklı araç seçenekleri sunmaktadır. Sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda firmamızın araçlarından uygun olanlar size tahsis edilecektir. Kişi sayısına göre binek taksi veya kalabalıksanız VİP minibüslerden tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde uzak bir mesafeye yolculuk edecekseniz yine büyük ve konforlu araçları tercih ederek yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Varsak Korsan Taksi Telefon Numarası

Varsak korsan taksi için firmamıza web sitede yer alan cep numarasından ulaşabilirsiniz. 0531 274 65 45 no’lu telefonu 7/24 arayabilirsiniz. Numaraya telefon ettikten ve araç talep ettikten çok kısa bir süre sonra hizmet almak istediğiniz araç kapınıza gelmiş olacaktır. Hızlı ve dakik çalışan personelimiz sayesinde gitmek istediğiniz yere kolayca ulaşabileceksiniz.

Varsak Korsan Taksi Ücret Hesaplaması Nasıl Yapılıyor?

Varsak korsan taksi ücreti ticari taksilere göre çok daha uygun ve ekonomiktir. Kısa ve uzun mesafeler için farklı ücret tarifeleri uygulanır. Ancak her türlü diğer araçlardan daha uygun ve ekonomiktir. Şehir içi toplu taşımaya göre ise çok daha rahat ve konforludur. Ücret tarifesi mesafeden mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple telefonla firmayı arayarak bulunduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz konumu söyleyerek ücret hakkında bilgi alabilirsiniz.

Varsak Korsan Taksi Havaalanı Transferi

Varsak beldesi ile Antalya Muratpaşa’da bulunan havaalanı arası yaklaşık 13 km mesafededir. Uzak bir mesafe sayılmayan bu yolculuk için en konforlu bir biçimde seyahat etmek için Varsak korsan taksiden yararlanabilirsiniz. Yaklaşık olarak 15-20 dakika süren yolda transfer hizmetini en rahat ve ekonomik olarak korsan taksiyle sağlayabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Antalya Korsan Taksi bölgede 7/24 günün her saati hizmet vermektedir. Ticari taksilere göre %40 daha uygun fiyatla çalışan korsan taksiler yolcuların cebini oldukça rahatlatmaktadır. Ekonomik olarak ve son derece konforlu bir şekilde hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuk yapmak için siz de bir an önce Varsak korsan taksi hizmetinden yararlanın.

Varsak Korsan Taksi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Varsak - havaalanı arası hizmetimiz mevcuttur. Saat bizim için fark etmiyor, bize ulaşmanız yeterli.

Varsak geniş bir bölgedir, hangi bölgesinden aldığımıza ve nereye gideceğinize göre fiyat değişir. Ortalama 10 - 20 km arasında değişmektedir. Fiyat olarak 80 - 160 TL arasında tutacaktır ücret. Eğer varsak içerisinde gidilecekse daha uygun fiyat çıkacaktır.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız