Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Taksi istemek için WHATSAPP'dan yazmanız yeterli. Sesli arama (Telefonda görüşme sağlamıyoruz. Sadece WHATSAPP Mesaj)


Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Tekirova Korsan Taksi

Tekirova Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir semttir. Kemer de Antalya’nın yazlık ilçelerinden birisidir. Denize kıyısı bulunur ve özellikle yaz aylarında çok hareketli olur. Tekirova bölgesi de yaz aylarında otelleri dolayısıyla yoğun ve nüfus anlamında hareketli geçer. Bölgenin korsan taksi ihtiyacını ise Tekirova korsan taksi olarak firmamız karşılamaktadır. Ucuz ve güvenilir bir seçenek olan Tekirova korsan taksi yolcularına maksimum verimde hizmet vermeyi vaat eder. 7/24 çalışan araçlarımız sayesinde Tekirova korsan taksi kesintisiz ve sürekli hizmet verir.

Neden Tekirova Korsan Taksi

Tekirova korsan taksi ile kısa mesafelerde şehir içi trafiğine girmeden hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Trafikte geçen zamanlarda psikolojik olarak yıpranmak yerine araç içerisinde rahat rahat yolculuk yapabilirsiniz. Son derece konforlu olan Tekirova korsan taksiler aynı zamanda ucuzdur. Ekonomik olarak yolcuların cebine dost olan Tekirova korsan taksiler günün her anında hizmet verebilmektedir. Siz değerli yolcularımızın yolculuk konforunu maksimum seviyeye çıkaran Tekirova korsan taksiler bir telefon uzağınızdadır.

Tekirova Korsan Taksi Araçlarımız Nelerdir?

Tekirova korsan taksi firması olarak siz değerli yolcularımız için birbirinden farklı araçlarla hizmet vermekteyiz. Günlük ihtiyaçlarınız için binek araçlar uygun olur. Kalabalık gruplar halinde korsan taksi hizmeti almak isterseniz minibüs tipinde araçlarımız yolculuğunuz için uygun olacaktır. Havaalanı transferleri ve diğer gezme seçenekleri içinse VİP korsan taksi araçlarımız dilediğiniz an kapınızda.

Tekirova Korsan Taksi Telefon Numarası

Tekirova korsan taksiye ulaşmak için web sitesinde yer alan 0531 274 65 45 numarayı çevirebilirsiniz. Firmamızın 7/24 açık olan numarasından bizlere günün her saatinde dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Numarayı çevirip araç talebinde bulunduktan dakikalar sonra talep ettiğiniz araç kapınızın önüne gelecektir. Tekirova korsan taksiye ulaşmak için 0531 274 65 45 numaralı telefonu hemen arayın.

Tekirova Korsan Taksi Havaalanı

Tekirova bölgesinden Antalya havaalanı yaklaşık olarak 75 km’dir ve 1,5 saatlik bir yolculuk ile gidilebilir. Tekirova bölgesi genellikle otellerin yoğun olduğu bir bölgedir. Antalya’ya tatil amaçlı gelen yerli turistlerin büyük bir kısmı şehre uçak ile havaalanından gelmektedir. Havaalanı otel arası transferiniz için Tekirova korsan taksiyi çağırabilirsiniz. 1,5 saatlik yolculuğu hızlı ve güvenli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Tekirova Korsan Taksi Ücret Hesaplama

Tekirova korsan taksiler ticari taksilere oranla %40 daha uygun fiyata hizmet vermektedir. Uygun fiyata hizmet veren korsan taksiler şehir içi ulaşımda sıklıkla tercih edilmektedir. Gündüzleri plajlara veya turistik yerlere akşamları da gece kulüplerine giderken dilediğiniz zaman uygun fiyata korsan taksi çağırabilirsiniz. Tekirova korsan taksi ücretleri hakkında doğru bilgi için lütfen firmayı arayınız. Gidilen mesafeye göre ücret tarifesi değişiklik göstereceğinden firmayı arayarak öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz yerin konumunu ve gitmek istediğiniz yerin adresini söyleyerek ücreti hesaplattırabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Tekirova korsan taksiler 7/24 hizmet vermektedir. Ucuz ve konforlu bir yolculuk için Tekirova korsan taksileri her an çağırabilirsiniz. Tekirova’dan Antalya’nın her bölgesine Antalya Korsan Taksi çağırarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız