Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Sayfa-Resim

Altınova korsan taksi firması olarak bölgeye her zaman 7/24 hizmet vermekteyiz. Kepez ilçe sakinleri veya dışarıdan gelen tüm ziyaretçiler firmamızla yolculuk yapabilir bizi diledikleri saatte arayabilirler.

Neden Altınova Korsan Taksi

Altınova korsan taksi müşterilerine son derece kaliteli bir hizmet sunar. Hem yerli halka hem de yerli turistlere 7/24 hizmet veren araçlarımızda tecrübeli personelimiz ile dilediğiniz yere anında gidebilirsiniz. Hızlı hizmet veren Altınova korsan taksi aynı zamanda sizlerin can güvenliğini de sağlar. Yolcu taşımanın ciddi bir iş olduğunu farkında olan şoförlerimiz sizlere en rahat imkanları sunmak için çabalamaktadır.

Altınova Korsan Taksi Telefon

Altınova korsan taksi sizlerin bir telefon kadar yakınında. Sitede yazan 0531 27465 45 numaralı hattı arayarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Siz telefon ettikten ve araç talep ettikten dakikalar sonra aracınız kapınızın önüne ulaşmış olacaktır. Telefon numarasını 7/24 arayıp firmamızdan araç talebinde bulunabilirsiniz. Altınova’dan diğer tüm bölgelere bu şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Altınova Korsan Taksi Ücret Hesaplama

Altınova korsan taksi ticari taksilere kıyasla %40’a varan oranlarda daha düşük tarife uygular. Yolculuğunuz son derece ekonomik koşullara ulaşmış olur. Bu sayede cebiniz yolculuk yapmaktan zarar görmez. Makul ve uygun fiyatlara yolculuk yapmış olursunuz. Gideceğiniz mesafenin ücretini hesaplamak için firmamızı arayıp bulunduğunuz konumu ve gitmek istediğiniz adresi bildirin. Hemen ücret bilgisine ulaşmış olun.

Altınova Korsan Taksi Havaalanı

Altınova Kepez ilçesine bağlı bir semttir ve Muratpaşa merkez ilçe ile sınırı vardır. Yani Altınova ve merkez ilçede bulunan havaalanı arasında yaklaşık 15 km’lik bir mesafe vardır. Yaklaşık 20-25 dakikalık bir zamanlama ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hem havaalanından Altınova bölgesine hem de Altınova bölgesinden uçağa yetişirken zamanlamayı ona göre planlayarak araç çağırabilirsiniz.

Altınova Korsan Taksi Araçlarımız

Altınova bölgesinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize pek çok araç türü ile hizmet sağlamaktadır. İhtiyacınız ve tercihiniz ne ise ona göre araç tahsis eden firmamız ister binek taksi ister VİP araçlar veya minibüsleri sizlerin hizmetine sunabilir.

Sonuç Olarak

Altınova korsan taksi olarak firmamız sizler için her zaman en uygun fiyatlı yolculuk hizmetini en kaliteli şekilde sunmaktadır. Antalya’nın hareketli yaz yaşamında ulaşımı kafanızda dert olmaktan çıkaracak korsan taksi firmamız her daim yolcularının memnuniyeti için çalışmaktadır.

Antalya içerisinde veya çevre illere yapmak istediğiniz yolculuklar için sitede bulunan telefon numarasını arayarak randevu oluşturun veya anında hizmet alın. Tercih bu noktada sizlerin. Altınova korsan taksi samimi ve işini seven personeli ile uzun yıllar sektörün içerisinde kalmaya devam edecek.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız