Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Belek Korsan Taksi

Belek Antalya’nın Serik ilçesinde bulunan tatil beldelerinden birisidir. Antalya’nın yaz aylarında en çok turist çeken ve misafir ağırlayan tatil beldelerinden biri olan Belek’te birbirinden büyük ve lüks oteller ve tatil köyleri bulunmaktadır. Bu eğlenceli ve yoğun zamanın ise en önemli ihtiyaçlarından birisi ulaşımdır. Belek korsan taksi olarak firmamız beldenin tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dilediğiniz tipte araçla 7/24 korsan taksilerimiz sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden Belek Korsan Taksi?

Belek ilçesine kendi aracıyla gelmeyen tatilcilerin otel dışına çıkmak için kullandığı en ekonomik ulaşım şekli korsan taksilerdir. Belek korsan taksiler ile hem uygun fiyata hem de konforlu bir şekilde dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Hem turistik mekanlara hem de farklı sahillere gidebilmek için firmamızın araçlarını her zaman tercih edebilirsiniz. Samimi ve işini seven tecrübeli şoförlerimiz sayesinde can güvenliğiniz yolculuk boyunca bize emanet.

Belek Korsan Taksi Telefon Numarası

Belek korsan taksi çağırmak için 0531 274 65 45 numaralı telefonu günün her saatinde arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamıza WhatsApp uygulamasından ulaşarak iletişim sağlayabilirsiniz. Siz telefon edip araç çağırdıktan dakikalar sonra talepte bulunduğunuz araç kapınıza gelmiş olacaktır. Cep numarasını çevirerek doğrudan ve hızlıca firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belek Korsan Taksi Abone

Belek korsan taksi firmamıza Belek’te bulunduğunuz süre boyunca abone olabilir, gittiğiniz yerden dönmek için de yine araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Belek yerli halkına da dört mevsim boyunca abone hizmeti veren firmamızdan kısa süreli seyahatler için gelen yolcularımız da yararlanabilmektedir. Cep numarasından bize ulaşarak dilediğiniz zaman araç tahsis edebilirsiniz.

Belek Korsan Taksi Ücret Hesaplama

Belek korsan taksiler ticari taksilere göre %40 daha indirimli olarak hizmet vermektedir. Belek korsan taksiler ile seyahatinizin ulaşım kısmını çok daha uygun fiyata tamamlayabilirsiniz. Antalya içerisinde veya çevre illere gitmek isterseniz firmamızla anlaşıp indirimli tarifeden yararlanabilirsiniz. Personelimiz her zaman siz değerli yolcularımıza hizmet vermeye hazır beklemektedir. Belek korsan taksi ücret hesaplamak için lütfen bizimle iletişime geçin. Bulunduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz adresi söyleyerek anında fiyat bilgisi edinebilirsiniz. 

Belek Korsan Taksi Havaalanı Transfer

Belek bölgesinden Antalya’nın merkez ilçesi olan Muratpaşa’da bulunan havaalanı yaklaşık 30 km’dir. Yolculuk ortalama 30 veya 40 dakika sürmektedir. Havaalanı transferi için her zaman hizmet vermeye hazır olan firmamızı günün her saatinde arayıp uçak saatiyle uyumlu olacak şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Belek Korsan Taksi Araçlarımız Nelerdir?

Belek korsan taksi firmamız olan https://www.vipantalyakorsantaksi.com/ ‘de sizin ihtiyacınız olan araç türleri bulunmaktadır. Küçük ve yakın yerler için binek taksileri çağırabileceğiniz gibi isterseniz VİP araçlardan ve minibüslerden de yararlanabilirsiniz. Tamamen sizin tercih ve isteğinize göre gelecek olan araçlarımızın hepsi son derece konforlu ve rahat bir şekilde hizmet vermektedir.

Sonuç Olarak

Belek Antalya’nın en gözde tatil yerlerinden birisidir. Yaz aylarında tatil yerlerinde ise insanların en çok ihtiyaç duyduğu konu ulaşımdır. Şehir içerisinde kolay ve ucuz ulaşımı sağlamak için son yıllarda Antalya Korsan Taksiler popüler olmuştur. Firmamız da bölge halkına ve gelen ziyaretçilere yılın her zamanında kaliteli ve rahat bir yolculuk hizmeti sunmaktır. Uygun fiyatla hizmet veren firmamız her zaman üst sırada olan tercihlerden birisidir.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız