Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Taksi istemek için WHATSAPP'dan yazmanız yeterli. Sesli arama (Telefonda görüşme sağlamıyoruz. Sadece WHATSAPP Mesaj)


Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Antalya Havaalanı Korsan Taksi

Havaalanı bir şehrin dışa açılan kapılarından birisidir. Hem turistlerin hem de yerli yolcuların seyahatlerini kolaylaştırır ve uçmak gerçekten de yolculuk süresini kısaltır. Ancak şehre giriş yaptıktan sonra esas gidilecek yere transfer yapılması da önemlidir. Havaalanı kişinin kaldığı eve veya otele uzak konumda olabilir.

 

Özellikle uzak konumlar için Antalya Havaalanı Korsan Taksi en uygun ulaşım şeklidir. Ticari taksiler uzak mesafelerde pahalıya çalışırken Antalya Havaalanı Korsan Taksi sizi istediğiniz yere ucuz fiyattan götürebilir. Aynı şekilde bulunduğunuz yerden de havaalanına gitmek için korsan taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Havaalanına Neden Korsan Taksi ile Gitmeliyim?

Antalya Havaalanı şehrin merkez ilçesi olan Murat Paşa’dadır. Merkez ilçeye ulaşımın en kolay, güvenilir ve ucuz yolu ise Antalya Havaalanı Korsan Taksilerdir. Siz değerli yolcularımızı uçak saatlerinde havaalanına yetiştirmek firmamız için oldukça önemlidir. Antalya’nın neresinde olursanız olun sizleri uçağa yetiştirmek için ekibimiz her zaman hazır beklemektedir.

 

Havaalanına giderken veya gelirken çoğu zaman koca koca bavullar taşınır. İşte bu bavulların şehrin içinde de rahatça taşınabilmesi için Antalya Havaalanı Korsan Taksi en konforlu ve ucuz ulaşım şeklidir. Toplu taşıma araçlarında valiz taşımak işkenceye dönüşür. Ticari taksilerle ise oldukça pahalıya mal olur. Ancak Korsan Taksiler ile hem konforlu hem de ucuz yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Ucuz Korsan Taksi Hizmeti

Havaalanına gelen yolcular genellikle varış noktasına gidebilmenin en ucuz ve ekonomik yolunu ararlar. Çoğu zaman şehre yabancı olan kimseler bu arayışı web tabanlarında yapar. İşte bu esnada karşınıza çıkan vipantalyakorsantaksi.com firmamız sizler için hizmet vermektedir. En ucuz yolculuk için bizleri her zaman arayabilirsiniz. Antalya Havaalanı Korsan Taksi firmamızı Gün içerisinde saat fark etmeksizin 7/24 taşıma yapabilen firmamız sizlerin yolculuğunuzu önemsemektir.

 

Bir seyahatin güzel geçip geçmemesi yolda geçirilen anlarla da alakalıdır. Yolculuk esnasında keyfi bozulan bir kimse seyahatinden de keyif alamayabilir. Firmamız sizleri en güzel şekilde araçlarında misafir etmekten gurur duyar. Antalya Korsan Taksi hizmeti için fiyat bilgisi almak istiyorsanız vipantalyakorsantaksi.com adresinden bize ulaşın. Bulunduğunuz noktayı ve varacağınız yeri bildirin firma çalışanlarımız size fiyat bilgisi verecektir.

Antalya Havaalanı Nerede Bulunmaktadır?

Antalya havaalanı şehrin merkez ilçesi olan Muratpaşa’da bulunmaktadır. Buradan şehrin diğer bölgelerine yolculuk yapmak çok zor değildir. Muratpaşa ilçesi denize kıyısı olan ve coğrafi anlamda şehrin ortasında bulunan bir ilçedir. Bu yüzden Muratpaşa’dan hem Alanya bölgesine hem de Konyaaltı bölgesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Antalya havaalanından şehre ulaşım veya şehirden Antalya havaalanına ulaşımın en uygun ve ekonomik yolu korsan taksilerdir. Korsan taksiler şehrin birçok noktasında bulunan araçlarımız ile verdiğimiz bir hizmettir. En yakın ve acil korsan taksi ihtiyacınız için vipantalyakorsantaksi.com adresinden bize ulaşıp korsan taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Korsan taksiler günün her saatinde hizmet verir. Özellikle sabaha karşı uçak saatlerinde siz değerli yolcularımızı yarı yolda bırakmaz ve ihtiyaç duyduğunuzda en kısa sürede kapınıza ulaşır.

Antalya Havaalanı Korsan Taksi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya havaalanından merkeze 12 km desek, korsan taksi ücreti 70-90 TL arası bir tutar çıkar. Korsan taksilerin ticari taksilere nazaran %40 daha ucuz olduğunu unutmayın.

Antalya havaalanına iniş saatinizi önceden bize bildirdiğiniz taktirde tam arzu ettiğiniz saatte orda olacak şoförlerimi mevcuttur. Sizde Antalya Havaalanı Korsan Taksi hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız