Aşağıdaki Korsan Taksi Numaramızdan Bize Ulaşın.

Taksi istemek için WHATSAPP'dan yazmanız yeterli. Sesli arama (Telefonda görüşme sağlamıyoruz. Sadece WHATSAPP Mesaj)


Bizimle Çalışmak İster Misin?

Sürücü Başvurusu İçin Tıklayın
Antalya Demre Korsan Taksi

Demre Antalya’nın yaz aylarında hareketlenen turistik bölgelerinden birisidir. Şehrin güney kısmında Kaş ve Finike taraflarıyla yakınlığı bulunmaktadır. Demre kış aylarında yerli nüfus olarak nüfus sayısı çok fazla olmayan sakin bir ilçedir. Demre ilçesinin yerlileri normal zamanda rahat ve sakin bir hayat sürmektedir. Bu küçük ve sakin ilçenin ulaşım ihtiyacını ise Demre korsan taksiler son yıllarda çözmektedir. Demre halkı ile dost olan firma çalışanlarımız kendilerini günün her saatinde istedikleri yere taşımaktadır.

Neden Demre Korsan Taksi

Demre korsan taksi ilçenin sakinlerini istedikleri her zaman her yere rahat ve konforlu bir şekilde taşımaktadır. Günlük ulaşım ihtiyaçları için firmamızla daimî müşteri ilişkileri kuran yolcular araç ihtiyacı hissettiğinde öncelikle firmamızla iletişime geçmektedir. En hızlı ulaşım hizmetini en uygun fiyata sunan firmamız yolcularımız tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. Yolcuları için rahat ve konforlu bir yolculuğun vaadini veren çalışanlarımız hassasiyet çerçevesinde çalışmaktadır.

Demre Korsan Taksi Ucuz Mu?

Antalya Korsan taksiler genel olarak diğer ticari taksilerden daha ucuz fiyata hizmet verir. Taşımacılığın ve ulaşımın yeni ve daha uygun yolu olan korsan taksiler yolcularını hem ucuz fiyata hem de konfor içerisinde istedikleri yere götürür. Şehir içi toplu taşımadan ise çok daha konforlu olarak çalışır. Yolcular kalabalıklar içerisinde kalmadan ve sürekli duraklamadan varmak istedikleri yere kendi özel araçlarındaymış gibi hızlı ve rahat şekilde varabilirler. Demre korsan taksi de ucuz fiyata hizmet vermekte olup hem ilçenin sakinleri tarafından hem de gelen yerli turistler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Demre Turistik Bir Yer Mi?

Antalya’nın Demre bölgesi Kaş ve Finike’ye yakındır. Denize kıyısı olan Demre’de yaz turizmi oldukça gelişmiştir ve hareketli geçer. Plajları ve otelleri ile tatil aylarında tercih edilebilir güzel ilçelerden birisi. Demre’ye uçak veya şehirler arası otobüs ile geldiyseniz şehir için ulaşım için Demre korsan taksiyi tercih edebilirsiniz. Bölgenin tüm turistik mekanlarına kendi aracınızdaymış gibi ve uygun fiyata ulaşım sağlamak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Demre Korsan Taksi Fiyatları Nedir?

Demre turistik ilçesinde korsan taksi fiyatları oldukça uygundur. Ancak Demre içerisinde veya Demre’den diğer bölgelere ulaşım sağlayacaksanız gideceğiniz mesafeye göre ücret tarifesi değişiklik gösterebilir. Bunun için en doğru ve net bilgiyi firmamıza ulaşım sağlayarak öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz konumu ve gitmek istediğiniz adresi belirterek Demre korsan taksi fiyatları hakkında net bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Sonuç Olarak

Antalya Demre bölgesinde ulaşım ihtiyacını karşılamak için korsan taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 7/24 çalışan firmamız sizlerin ulaşım ihtiyacını karşılamak için her zaman hazırdır. Tecrübeli şoförlerden oluşan çalışan kadromuz yolcuların memnuniyetini her zaman önemser. Çok uygun fiyata hizmet veren araçlarımız aynı zamanda maksimum konforu sizler için sağlamaktadır. Kısa veya uzun mesafe için her türlü ulaşım ihtiyacınızda firmamıza telefon numaralarından ulaşarak hizmet satın alabilirsiniz.

Demre Korsan Taksi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Demre ilçesi ile Antalya merkez arası 139 km'dir. Şahsi aracınız ile Antalya merkezden Demre ilçesine yolculuğunuz 2 saat 17 dakika sürecektir.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız